Gears 5 se oficiálně dostalo do stavu GOLD
Domů » Hry » Novinky » Gears 5 se oficiálně dostalo do stavu GOLD

Gears 5 se oficiálně dostalo do stavu GOLD

10.8.2019
Publikoval:

The Coalition konečně dokončilo všechny potřebné práce na Gears 5 a hra se tak dostala do stavu GOLD.

Fanoušci série Gears of War si mohou oddechnout a nemusí se obávat toho, že by studio The Coalition na poslední chvíli odsunulo vydání jejich nadcházející hry Gears 5. Ta se nyní oficiálně dostala do stavu GOLD, takže na řadu mohou přijít lisovny a přípravy na finální expedici hry.

Ovšem i přesto, že vše potřebné je hotovo, budou vývojáři z The Coalition i nadále na hře pracovat a můžeme očekávat, že hra obdrží dnes tak běžný day one patch.

Přečtěte si  PC verze Watch Dogs 1 a 2 nyní na Humble Bundle s 80% slevou

Všichni v The Coalition jsme velmi nadšeni z toho, že se můžeme již brzy podělit o Gears 5 s celým světem,” řekl Rod Fergusson, vedoucí studia a dodává “Chci poděkovat týmu, který zde pracoval tak tvrdě pro naše fanoušky, a doufáme, že budete všichni stejně nadšení jako my, až budete hrát Gears 5.”

K této příležitosti vydalo studio také seznam achievementů, které budou moci hráči ve hře získat. Nebojte se, nemusíte se obávat spoilerů, ty jsou spojeny především s kampaní, režimem hordy versus a novým únikovým režimem. Na seznam se můžete podívat ZDE.

Přečtěte si  Ghost Recon Breakpoint všechny edice a předobjednávkové bonusy

Gears 5 vychází na Windows 10 PC a Xbox One 10. září.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Nový únik informuje o grafickém výkonu PlayStation 5

Vážený japonský hardware leaker zveřejnil informace týkající se GPU PlayStation...