Gears 5 se pochlubí největší kampaní v historii této franšízy
Domů » Hry » Novinky » Gears 5 se pochlubí největší kampaní v historii této franšízy

Gears 5 se pochlubí největší kampaní v historii této franšízy

19.7.2019
Publikoval:

Podle studia The Coalition se bude jejich nadcházející titul Gears 5 moci pochlubit dosud největší kampaní v historii Gears of War.

Gears 5 vyjde za necelé dva měsíce a podle toho, co vývojáři z The Coalition zatím tvrdí, se mají fanoušci série opravdu nač těšit.

V novém rozhovoru se režisér multiplayeru pro Gears 5, Ryan Cleven, rozhovořil o tom, kolik toho hra při vydání nabídne. Podle Clevena se bude moci Gears 5 moci pochlubit největší nabídkou, kterou kdy tato série měla a to nejen v kampani, ale také v multiplayeru a PvE.

Přečtěte si  Nová hra Metro je již ve vývoji, potvrzuje 4A Games

Gears 5 je dosud největší Gears of War s největší kampaní, jaká kdy byla vytvořena, největší PvE, jaké kdy bylo vytvořeno. Tým The Coalition je velmi talentovaný a soustředěný, který věří v tuto hru. Jsou velmi šťastni, že mohou uvést svou hru v nejvyšší možné kvalitě“.

Do hry se vracejí oblíbené režimy jako Horda, ale také přichází nové jako je Escape Mode, to je také důvodem, proč hra nabídne více obsahu, než jakýkoliv předchozí díl. 

Gears 5 vychází na Xbox One a Windows 10 PC 10. září.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  PC verze Watch Dogs 1 a 2 nyní na Humble Bundle s 80% slevou

Další doporučené příspěvky
 
Nový únik informuje o grafickém výkonu PlayStation 5

Vážený japonský hardware leaker zveřejnil informace týkající se GPU PlayStation...