Během nadcházející události Ubisoft Forward se chystá Ubisoft odhalit AI spoluhráče pro Ghost Recon Breakpoint, který díky své kvalitě naprosto postrádá hráče.

Po více než devíti měsících od vydání se zdá, že Ghost Recon Breakpoint tento rok konečně získá AI spoluhráče. Tato funkce již byla k dispozici v Ghost Recon Wildlands, ale z nějakého důvodu chyběla v Breakpoint a nyní se Ubisoft pokouší přivést ji zpět s další aktualizací hry, která bude odhalena 12. července.

Ghost Recon Breakpoint u hráčů od samotného spuštění naprosto propadl a to z mnoha důvodů, jedním z nich byla paradoxně i velmi hloupá umělá inteligence, proto se řada hráčů ptá, jak asi dopadnou AI spoluhráči? Kromě špatné umělé inteligence byl vytýkán také nedostatek kreativity v porovnání s Wildlands.

Přečti si  Skull and Bones znovu odloženo, tentokrát do fiskálního roku 2023

I tak je přidání AI spoluhráčů velmi žádanou funkcí, po které volají zejména hráči, kteří nad hrou ještě nezlomili hůl nebo ji zakoupili ve slevě.

Ubisoft však tuto hru nadále podporuje a snaží se ji ještě zachránit pomocí několika aktualizací a přidáním nových funkcí podobně jako své některé další tituly.

Ghost Recon Breakpoint je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno