Ghost Recon Breakpoint odhaluje Year 1 Roadmap, která obsahuje 3 příběhové expanze, Raidy a další
Domů » Doporučené » Ghost Recon Breakpoint odhaluje Year 1 Roadmap, která obsahuje 3 příběhové expanze, Raidy a další

Ghost Recon Breakpoint odhaluje Year 1 Roadmap, která obsahuje 3 příběhové expanze, Raidy a další

4.9.2019
Publikoval:

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint vychází příští měsíc a jak jistě tušíte, tak tím obsah pro tuto hru zdaleka nekončí.

Breakpoint získá v roce 2020 tři DLC balíčky a na rozdíl od jiných značek Ubisoftu nebude v tomto případě vše zdarma. Každá DLC epizoda zahrnuje nové rozšíření příběhu a dvě z nich, Deep State a Transcendence, jsou exkluzivní pro Ghost Recon Breakpoint Year 1 Pass.

To znamená, že bude stále existovat slušná porce obsahu zdarma, včetně raidů, eventů a PvP obsahu. Na celou mapu Breakpoint Year 1 se můžete podívat níže.

Zde je několik podrobností o obsahu Breakpoint’s Year 1 :

  • Nová dobrodružství – S každou epizodou přidáme nové dobrodružství, které prozkoumá a bude rozšiřovat hlavní příběh hry. Každé dobrodružství bude trvat asi pět hodin a všichni hráči budou moci vyzkoušet první část dobrodružství (přibližně hodinu) zdarma! K získání plného přístupu k novým dobrodružstvím budete muset vlastnit Breakpoint Year 1 Pass.
  • Raidy – Náš první raid, Project Titan, bude spuštěn během 1. epizody. Dostanete se na ostrov, kde budete muset čelit výzvám, které otestují všechny dovednosti, které jste se naučili v intenzivní spolupráci se čtyřmi hráči. Zmínili jsme se, že to všechno se děje na aktivní sopce? Náš útok je plně opakovatelný a přizpůsobený všem herním stylům. Budete potřebovat prvotřídní komunikační dovednosti, abyste se dostali přes každou výzvu.
  • Frakční mise – Od spuštění se každá frakce ve hře začne vyvíjet. Každý měsíc budou vydávány nové příběhové mise Story Faction, které hráčům přinesou kontext i vývoj postav. Každý den budete mít přístup k novým frakčním misím. Tyto mise poskytují různé cíle na podporu frakcí a jejich vyprávění.
  • Nové třídy – Během prvního roku představíme tři nové třídy, které lze hrát v PvE i PvP. Právě jsme ohlásili první třídu, která přichází do hry Ghost Recon Breakpoint po uvedení na trh: Inženýr. Tato třída přinese odborné znalosti v oblasti hackování a těžkých zbraní. Majitelé Breakpoint Year 1 Passu se do těchto tříd dostanou o týden dříve.
  • Live Eventy – Na naší první živé akci se objeví nový nepřítel, který vyzve i ty nejzkušenější Ghosty. Můžete se těšit na novou událost přidanou každou epizodou roku 1.
  • Aktualizace PVP – Kromě nových tříd, které budou v PvP plně hratelné, budou v průběhu 1. roku přidávány nové mapy a aktualizace PvP. Ghost War fanoušci budou mít konzistentní aktualizace, které přidávají nové výzvy a rozmanitost zážitku PvP.
  • Pravidelný nový obsah – V každé epizodě bude další obsah, se kterým se můžete zapojit, včetně nových misí, aktivit a odemykatelných předmětů.
Přečtěte si  Skončíte v pekle! Ale s tvůrci hitu Oxenfree to bude sranda

Cena pro samostatný rok 1 Ghost Recon Breakpoint Pass bude teprve oznámena, ale Gold Edice hry zahrnující Year 1 Pass stojí 100 dolarů, očekává se tedy, že samotný Year 1 Pass bude sták kolem 40 dolarů.

Ghost Recon: Breakpoint vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. října.

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Recenze: HyperX Alloy FPS RGB + Pulsefire FPS Pro - Zamířit, pal!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Vyzkoušeli jsme si demo Nioh 2, zde jsou naše dojmy

Tuzemské zastoupení PlayStationu nám dalo jedinečnou možnost vyzkoušet si nadcházející...