Ghost Recon Breakpoint poslechl kritiky a eliminoval mnoho ze svých mikrotransakcí
Domů » Hry » Novinky » Ghost Recon Breakpoint poslechl kritiky a eliminoval mnoho ze svých mikrotransakcí

Ghost Recon Breakpoint poslechl kritiky a eliminoval mnoho ze svých mikrotransakcí

4.10.2019
Publikoval:

Dnes oficiálně vychází Ghost Recon Breakpoint a někteří fanoušci, kteří měli možnost zahrát si hru v předběžném přístupu byli velmi nespokojeni  s množstvím mikrotransakcí zahrnutých ve hře.

Mnoho z nich, jako je například kosmetika pro postavy a zbraně fanouškům nesedělo.

Tento typ prvků, které již byly přítomny v předchozím dílu Ghist Recon Wildlands, byl odstraněn samotným Ubusoftem kvůli kritice, která byla vytvořena, a rozhodnutí bylo doprovázeno prohlášením na oficiálních webových stránkách společnosti.

Jsme si vědomi, že během předběžního přístupu ke Ghost Recon Breakpoint 1. října byly některé položky šetřící čas (sady bodů dovedností, XP Boostery, sady dílů pro pokročilé vylepšování zbraní) k dispozici na několik hodin v našem obchodě, ale to nebyl náš záměr a pro nás to byla chyba. Hráči budou moci odemknout dovednosti a získat přístup k mnoha rozmanitým položkám pouhým hraním hry.

Přečtěte si  Odhaleny PC specifikace The Outer Worlds

Prvky ve formě časově úsporných balíčků by se mohly v budoucnu vrátit, ale učiní tak s důkladným sledováním společnosti, aby studovaly ekonomiku a rovnováhu hry.

Ubisoft také vydal launch trailer, oznamující dostupnost taktického střílečky na PlayStation 4, Xbox One a PC.

Ubisoft zdůraznil svou ochotu „rozšířit zážitek“ po uvedení na trh „nové výzvy a další obsah. Project Titan je první raid v Ghost Recon Breakpoint, který nás zavede na sopečný ostrov, kde musíme bojovat proti nepřátelům. Budeme moci hrát v týmech až čtyř lidí a bude to zcela zdarma.

Přečtěte si  Uniklé foto devkitu PS5 potvrzuje předchozí spekulace o designu

Živé akce navíc představí speciální hosty, kteří nám pomohou čelit různým hrozbám. Každá z těchto událostí bude k dispozici s každou novou epizodou a bude trvat celý měsíc.

Ghost Recon Breakpoint vychází dnes na PC, PS4 a Xbox One.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Zábavný Glitch v WWE 2K20 dělá z rozhodčího “mrzáka”

Chtěli jste někdy vidět, jak by vypadalo, kdyby rozhodčí ve...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů