Jak jistě víte, tak příští hrou společnosti Ubisoft je Ghost Recon Breakpoint, který má být masivní hrou a tento víkend nabídne uzavřenou betu.

Studio se nyní nechalo slyšet, že i přes masivní obsah, který hra při svém vydání nabídne, plánuje přidávat do hry nový obsah po celou dobu její životnosti.To neznamená jen nový epizodický obsah po spuštění, protože Breakpoint bude mít 12 nových frakčních misí každý den od vydání.

Game Rant hovořil se dvěma vývojáři, konkrétně s Ericem Couzainem a Nouredinem Abboudem o misích a o tom, jak dlouho hráči mohou očekávat, že bude hra podporována. Podle nich může nový obsah „pokračovat navždy“. V průběhu hry budou představeny různé frakce a další by mohly být přidány prostřednictvím aktualizací po spuštění, takže pro každou frakci budete muset udělat spoustu misí.

Přečti si  Ubisoft nyní bude označovat své vlastní hry „Ubisoft Originals“

Tímto způsobem si hodlá studio udržet hráče i v období mezi jednotlivými DLC. Ubisoft již oznámil, že  Terminator bude v Ghost Recon Breakpoint, podobně jako byl Predator u předchozího dílu, což znamená, že aktualizace jistě udrží hráče v akci.

Beta Ghost Recon Breakpoint je naplánována na tento víkend od 5. do 8. září přičemž vydání hry je naplánování na PC, PS4 a Xbox One na 4. října.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno