Možná je pravda, že ne každý superhrdina má plášť, ale někteří jich mají v šatníku desítky. Alespoň touto myšlenkou se dost možná řídí vývojáři stojící za připravovaným Gotham Knights.

V novém videu, které Warner Bros. zveřejnilo ve spolupráci s IGN, můžeme vidět 28 nových oblečků, do kterých budeme moci nasoukat naše hrdiny. Každý z nich má různé styly a statistiky. K dispozici je ale i transmog.

Ve hře bude 11 různých druhů obleků. Jednotlivých skinů bude 44. Dva z nich, Beyond a KnightWatch, dostanou hráči automaticky poté, co si zakoupí Deluxe nebo sběratelskou verzi hry. Studio chce počtem oblečků hráčům poskytnou možnost sebevyjádření. Možnost vypadat “unikátně” je prý důležitá.

Přečti si  The Callisto Protocol odhaluje nové děsivé nepřátele

Geoff Ellenor také tvrdí, že obleky dodávají hrdinům silnou osobnost, což pro jeho tým bylo při tvorbě oněch skinů taktéž prioritou. Na všech oblečcích se podíleli umělci nejen z USA, ale i z Německa, Koreji, Japonska a Francie. Možnost si daný obleček upravit ale samotní hráči stále mají. K dispozici jim bude volba barevné palety, loga a změnit si budou moci i rukavice a boty.

Gotham Knights vychází 25. října pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno