Od té doby, co byla hra poprvé oznámena na Pařížských hrách v Paříži v roce 2015, nám Polyphony Digital ukazuje, jak Gran Turismo Sport bude potenciálním revolucionářem online závodů v eSports a umožní vám v novém režimu Scapes neuvěřitelně vyfotografovat auta.

Ale co když nemáte zájem hrát Gran Turismo Sport online? Objevilo se nové osmi minutové video, které naznačuje co lze očekávat od turnaje v Gran Turismo Sport a je to stejně omezené, jak jsme se předem obávali.

Namísto toho, aby nabízel tradiční zážitek ze sběru automobilů, bude kampaň Gran Turismo Sport pro jednoho hráče obsahovat čtyři režimy se 150 úkoly: Driving School, Mission Challenge, Circuit Experience a Racing Etiquette.

Přečti si  Ve vývoji by údajně měla být hra The Mandalorian

Jak název napovídá, Driving School vás učí základní techniky řízení, zatímco Mission Challenge obsahuje jezdecké výzvy v konkrétních vozech, které budou na čas, nebo proti AI podobně jako v Gran Turismo PSP Driving Challenges. Například video ukazuje předjíždění, kde musíte předjet tři auta, aniž byste je do nich vrazili nebo se odklonili od trati.

Circuit Experience vás učí v tutoriálním videu před vpuštěni na trať o optimální jízdní stopě a brzdných bodech každého z okruhů. Nakonec Racing Etiquette obsahuje průvodce a testy o signálech, vlajkách, protokolech bezpečnostních vozidel, varování a správnému chování a etiketě pro online závody. Dokončení těchto akcí v kampani se vám odemknou další automobily a hráč získá digitální licenci FIA, která je vyžadována k účasti v online závodech.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Je zřejmé, že kampaň je navržena jako výukový program, který vás připraví na online závody, což jasně dává najevo pro co bylo Gran Turismo Sport primárně navrženo.

Výsledek obrázku pro gran turismo sport

Pokud hledáte hlubokou v kampani pro jednoho hráče spojenou s odměnami, tak Project CARS 2 a Forza Motorsport 7 nabízejí mnohem komplexnější způsoby kariéry.

Nemůžeme si pomoct, ale vyvstává tu otázka, zda má vůbec smysl čekat na GT Sport, když konkurence nabízí mnohem více obsahu. Velmi vážně se tak obáváme o prodejní čísla a budoucnost samotné značky. Zatím se zdá že tu máme zaděláno na neúspěch roku.

Dejte nám vědět co si o tom myslíte vy.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno