Již nějakou dobu je známo, že Grand Theft Auto 5 dostane v tomto roce upgrade pro novou generaci konzolí, je až s podivem, že hra, která původně vyšla na PS3 a Xbox 360 se dočká svého dalšího vydání.

Toto bylo původně oznámeno pouze pro PlayStation 5 loni v září, ale nyní se potvrzuje, že tato aktualizace bude k dispozici také pro ty, kteří používají Xbox Series X / S, navíc verze přinesou i „nové funkce a další“ vylepšení.

GTA Online bude spuštěno samostatně a během prvních 3 měsíců si jej budou moci uživatelé PlayStationu stáhnout a ponechat zdarma. Zatímco od nynějška můžete na PS4 – pokud máte aktivní PS + získat každý měsíc až do vydání next-gen 1 000 000 $.

Přečti si  Battlefield 2042 má údajně obsahovat remasterované mapy z předchozích dílů

Rockstar uvedl: „Verze nové generace GTA 5 budou obsahovat řadu technických vylepšení, vizuálních upgradů a vylepšení výkonu, aby plně využily výhody nejnovějšího hardwaru a učinily hru krásnější a citlivější než kdy dříve.

Jedná se o druhý generační skok pro hru, protože Grand Theft Auto 5 bylo původně spuštěno na PS3, než získalo upgradovaný remaster pro PS4. Konkrétní změny jsou v současné době neznámé, ale je možné, že budou využity určité nové exkluzivní funkce next-gen konzolí nad rámec pouhého využití hardwaru.

To by mohlo zahrnovat možnosti jako ray-tracing, adaptivní spouště, rychlejší časy načítání atd.

GTA 5 je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS4, Xbox 360 a Xbox One.

1 komentář

  1. Preju jim to. Dělají to dobře. Využívají mladé populace a vydělávají miliardy. Proč to měnit. Mají spoustu času aspoň na uděláni dalšího dílu který bude zase o krok jinde. Rockstar to s lidma umí..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno