GTA 6 pro PS5 a Xbox Scarlett? Rockstar znovu dráždí fanoušky
Domů » Hry » Novinky » GTA 6 pro PS5 a Xbox Scarlett? Rockstar znovu dráždí fanoušky

GTA 6 pro PS5 a Xbox Scarlett? Rockstar znovu dráždí fanoušky

12.11.2019
Publikoval:

Rockstar hledá animátora, který bude pracovat na „velkých hrách Open World“ pro Next Gen. Znamená to, že se chystá vývoj GTA 6?

Rockstar dosud oficiálně neoznámil GTA 6, ale vzhledem k obrovskému úspěchu GTA 5 by mělo být jisté, že v určitém okamžiku se dočkáme nového oznámení k této úspěšné sérii. A možná už nebudeme hrát GTA 6 na PS4 a Xbox One, ale pouze na PS5 a Xbox Scarlett. 

Rockstar aktuálně hledá pracovníka na pozici programátora animačních systémů, který bude pracovat na „pokročilých animacích pro velké hry v otevřeném světě”. Seznam také odkazuje na „Hardware nové generace“, takže se práce zjevně týká her pro PS5 a Xbox Scarlett.

Přečtěte si  PS Plus hry na duben 2020 oficiálně oznámeny

Inzerát samozřejmě neodhaluje jaké konkrétní hry se práce bude týkat, ale myšlenky na GTA 6 přichází na mysl jako první.

Mimochodem, Rockstar nepodporuje spekulace o případném vzniku GTA 6 poprvé. Začátkem tohoto roku se objevili informace o inzerátech na pracovní místa, které také naznačují vydání hry pro PS5 a Xbox Scarlett.

Co jiného bychom mohli očekávat vedle GTA 6? Reklama na pracovní místo nemusí odkazovat na GTA 6 – nebo nikoli samostatně. Rockstar může v současné době pracovat na několika hrách, na jakých, tak o tom můžeme jen spekulovat, ale zde je několik z nich:

 • Max Payne
 • L.A. Noire
 • Midnight Club
 • The Warriors
 • Table Tennis
 • Bully
Přečtěte si  Boundary se představuje parádním trailerem bez gravitace

V loňském roce Rockstar také oznámil, že již přemýšlí o Red Dead Redemption 3, i když je nepravděpodobné, že nástupce westernové hry publikované v říjnu 2018 a nyní na PC je již ve vývoji. Ovšem není vyloučen ani port RDR2 pro PS5 a Xbox Scarlett. 

Jsme velmi zvědaví na to, s jakým oznámením nakonec Rocktar přijde. Dejte nám vědět v komentářích, co byste z jejich dílny nejraději viděli vy.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

9 komentářů
 1. Profilový obrázek
 2. Profilový obrázek
 3. Profilový obrázek
  • Profilový obrázek
 4. Profilový obrázek
 5. Profilový obrázek
  • Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Neil Druckmann: O vydání The Last of Us Part 2, demu i práci z domova

The Last of Us Part 2 bylo před několika dny...