343 Industries potvrzuje, že v jejich nadcházející sci-fi střílečce bude možné hrát pouze za Master Chiefa, studio tak reaguje na kritiku z Halo 5: Guardians.

Halo Infinite vyjde na konci tohoto roku společně s Xbox Series X. Gameplay ze hry byl představen před několika dny během Xbox Games Showcase. Již delší dobu je jasné, že se hra bude opět točit hlavně kolem supervojáka Master Chiefa a nyní vývojáři z 343 Industries potvrdili, že to také bude jediná hratelná postava.

Paul Crocker, kreativní ředitel společnosti 343 Industries, řekl:

„Chief je jediným protagonistou ve hře. Chtěli jsme dobrodružství zaměřené právě na Chiefa, a dopřát fanouškům všechna emoční spojení, která mají s touto postavou.“

Tento aspekt přerostl v myšlenku vytvořit duchovní restart série.

Přečti si  Nová postava Valkyrie ze sezóny 9, Apex Legends, má spoustu schopností

Skutečnost, že se 343 Industries v Halo Infinite zaměřila pouze na jedinou postavu, je pravděpodobně způsobena jinou okolností. Výprava Halo 5: Guardians byla rozdělena do dvou linií, kdy jsme značnou část hry hráli za Spartanského náčelníka Locka, což se bylo silně kritizováno širokou komunitou Halo.

Co se stane se Spartanem Lockem po Halo 5, není zatím známo, existuje však náznak, že by se mohl objevit v Halo Infinite jako vedlejší postava.

Halo Infinite vychází na PC, Xbox One a XSX na konci roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno