S odstraněním optického zvukového portu u Xbox Series X, spolupracuje firma Astro s Xboxem na přivedení svých špičkových headsetů k této Next Gen konzoli.

Až Xbox Series X vtrhne na konci roku na trh, tak bude od původní 360ky prvním Xboxem, který bude postrádat otický zvukový výstup S /PDIF. Absence tohoto výstupu je pro mnohé zklamáním, protože řada existujících partnerů vyrábějících Xbox příslušenství, jako například Razer a další, na tuto konektivitu, zajišťující vynikající zvuk, spoléhají. V naději, že se situace napraví, je ASTRO Gaming mezi prvními, kteří oficiálně spolupracují s Xboxem na podpoře pro Series X.

rozhovoru s IGN diskutoval šéf Xboxu Phil Spencer o rozhodnutí odstranit optický zvukový port. Všechno je to dopad na základní ekonomiku, společnost velmi dlouho zvažovala náklady na zahrnutí tohoto hardwaru a vlivu na konečnou cenu. 

Společnost ASTRO nyní pracuje na tom, aby mohla na nový Xbox přinést svou špičkovou řadu herních sluchátek, které hráči budou moci ke konzoli připojit pomocí USB a to jak drátově, tak i bezdrátově.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Jak jste na tom vy? Vadí vám absence optického výstupu? Dejte nám vědět v komentáři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno