Berlín, Medoza a Karpaty jsou po Dubaji, Dartmooru a Chongqingu dalšími třemi cíli Agenta 47 v nadcházející hře Hitman 3.

Stejně jako první dva díly do trilogie The World of Assassination bude Hitman 3 obsahovat také šest odlišných lokací. Tři z nich, včetně Dubaje ve Spojených Arabských Emirátech, Dartmoor v Británii, a Chongqing v Číně, již byly odhaleny v předešlých trailerech a nyní IO Interactive představuje další tři lokality prostřednictvím oficiálních internetových stránek města Hitman 3.

Berlín v Německu, Mendoza v Argentině a Karpaty v Rumunsku jsou dalšími cíli Agenta 47 kromě dříve oznámených míst. Vaším prvním cílem je samozřejmě Dubaj a pak navštívíte Dartmoor, kde všichni vyšetřují záhadnou vraždu, aniž by si byli vědomi skutečnosti, že je tam Agent 47 jdoucí po další oběti.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Vaše třetí mise se bude konat na okraji Berlína. Jak odhaluje obrázek místa, zdá se, že v hloubi noci proniknete do staré budovy. Jak ukazuje popis, Berlín není tak bezpečný, jak se zdá, zvláště v noci.

Na cestě do východní Asie navštívíte Chongqing ve svém čtvrtém kontraktu. Jak dříve vydaný trailer odhalil, budete muset prohledat celý blok tohoto kompaktního města, abyste detekovali a eliminovali váš cíl. Chongqing je jedno z míst, které bude pravděpodobně vypadat krásněji po zapnutí funkce Ray-Tracing.

Poté, co uspějete ve své čínské misi, se vydáte na dlouhý let do Mendozy v Latinské Americe, kde byste měli udělat špinavou práci v jedné z nejkrásnějších krajin série Hitman vůbec. V neposlední řadě tuto trilogii zakončíte misí v zasněžených rumunských horách. Je zajímavým faktem, že trilogie začala kinematografií, ve které agent 47 běžel po zasněžené divočině. Nyní se zdá, že by se konec měl konat na podobném místě.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno