Začátkem roku společnost Sony oznámila, že přinese zpět svou iniciativu Play at Home. Tento měsíc společnost dala hráčů k dispozici hru Ratchet a Clank z roku 2016 a další hry budou pokračovat.

Společnost Sony nás však tímto titulem jen rozehřívala, protože do konce dubna se chystá zdarma rozdat celkem 10 titulů.

Jak bylo oznámeno na oficiálním Twitteru a blogu, v průběhu příštího měsíce bude rozdáno celkem 10 různých titulů. Je to směs velkých titulů, indie her a VR her. Pravděpodobně největším titulem, který řada hráčů ocení je Horizon: Zero Dawn Complete Edition, které bude k dispozici příští měsíc. Dalším významným titulem je VR hit Astro Bot: Rescue Mission. Ostatně těšit se můžete také na hry: Rez Infinite , Abzu , Enter the Gungeon , Subnautica a The Witness. Další skupinou jsou titulyMoss , Paper Beast a Thumper exkluzivní pro PS VR .

Horizon: Zero Dawn bude k dispozici od 19. dubna do 14. května. Všechny ostatní tituly budou zdarma od 25. března do 22. dubna. Uplatní se zdarma, a to i bez PS Plus, na PS5 a PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno