Battlefield 2042 se nepovedl tak, jak by si EA přála, a střílečka z pohledu první osoby nedosáhla takového úspěchu, jaký se od ní očekával, a to jak z hlediska kritiky, tak z hlediska komerčního.

Přesto vývojářské studio DICE udržuje podporu titulu a v průběhu sedmi sezón po vydání vydalo spoustu aktualizací a nového obsahu, i když do budoucna se podle slov studia bude hra soustředit jinam.

V nedávno zveřejněné zprávě generální manažer série Battlefield Byron Beede prozradil, že sedmá sezóna obsahu po spuštění hry Battlefield 2042, která byla spuštěna minulý měsíc, bude její poslední. Ačkoli hra bude stále dostávat nové výzvy, události, režimy a průběžnou údržbu prostřednictvím budoucích aktualizací, zkrátka a dobře, společnost DICE místo toho obrací svou pozornost k budoucnosti série.

Přečti si  Hra Call of Duty: Black Ops 6 byla oficiálně oznámena

Ačkoli jsme se těšili a jsme hrdí na to, že jsme vytvořili tyto sezóny dodatečného obsahu pro Battlefield 2042, je nyní nutné, abychom se obrátili od přítomnosti k budoucnosti,“ napsal Beede. „V konečném důsledku to znamená, že sedmá sezóna bude sloužit jako poslední sezóna pro Battlefield 2042. Po skončení 7. sezóny budeme hru nadále podporovat novými herními výzvami, událostmi, režimy a samozřejmě průběžnou údržbou, ale od dodávání oficiálních sezón se odkláníme.

Víme, že tato zpráva může být zklamáním. Když jsme se však podívali na to, co budoucnost série vyžaduje, bylo nám jasné, že je čas přesunout naše zdroje a soustředit se plně na to, co přijde příště.

Přečti si  Výpis pracovních nabídek pro PlayStation naznačuje, že se pracuje na mobilní herní platformě

V rámci těchto budoucích plánů bylo oznámeno, že vývojáři remaku Dead Space, studio Motive, budují nový tým, který se bude věnovat hře Battlefield, a zároveň budou pokračovat ve vývoji dříve oznámené hry Iron Man.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno