FoxNext Games a Cold Iron Studios pracují na nadcházející hře s Vetřelci pro PC a konzole, která má být masivní multiplayerovou střílečkou.

Zatímco mnozí jsou asi nyní zklamáni tím, že se hra Alien: Blackout se ukázala jako mobilní hra pro Android a iOS, tak FoxNext informují, že stále je ve vývoji další Alien hra, která bude vydána na PC a konzole. Na té pracují vývojáři z Cold Iron Studios a bude se jednat o multiplayerovou střílečku, která se v žádném případě nebude podobat hororové hře Alien: Izolation z roku 2014, jak jsme si mysleli.

Tato informace pochází z tiskové zprávy ke hře Alien: Blackout, kde po představení obilní hry FoxNext dodává, že Cold Iron Studios právě pracuje na masivní multiplayerové online střílečce pro PC a konzole, který se nachází v Alien universu.

Přečti si  Uncharted 4: A Thief's End si stáhlo a zahrálo přes 37 milionů hráčů

Alespoň nyní víme, že hra se nachází ve vývoji a nemá nic společného s oznámeným Alien: Blackout. A i zde je stále naděje, že opět uvidíme Amandu Ripley v akci, protože Fox má velký zájem v této hře využít postavy z her Alien: Izolation a Blackout.

Níže v novince se můžete podívat na trailer k Alein: Blackout, jehož oznámení je pro hráče spíše zklamáním.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno