V poslední době jsme mnoho pozitivních zpráv ohledně této hry neslyšeli, nicméně to dneškem končí. Hra The Last of Us Part II byla právě dokončena a získala status Gold.

Po letech vývoje, při kterém byla hra celkem dvakrát odložena, jsme se oficiálně dočkali jejího dokončení, které oznámil Neil Druckmann, režisér hry, na svém twitteru. Hra tedy konečně může projít lisovnama a 19. června se dostat do našich rukou, které už se nemohou dočkat, až si na ni sáhnou.

Rádi bychom vás také upozornili na nedávné leaky hry, které prozrazují celý příběh. Doporučujeme vám tedy se jim vyhnout za každou cenu, abyste si nějakým nedopatřením nespoilerovali příběh. 

Přečti si  Režisér Daysd Gone otáčí a chválí fanoušky, protože petice za Days Gone 2 získala již 100 000 podpisů

Na oznamující video se můžete podívat níže.

“Chtěl bych věnovat tento moment našemu týmu, kterému chci pogratulovat k vytvoření té nejambicioznější hry, jakou jsme kdy udělali. Naplno vše pochopíte, až zjistíte, jakou péči jsme věnovali všem detailům, návrhům levelů, herním mechanismům, grafice, artu, postavám, příběhu, ozvučení a také soundtracku, který je fenomenální. Jsme velmi pyšní na naši hru a nemůžeme se dočkat, až si ji zahrajete a řeknete nám, co si o ní myslíte. Chceme také všem fanouškům poděkovat za jejich trpělivost, kterou nám ukázali za ty roky vývoje. Závěrem bych chtěl říct, že nehledě na to, co jste o hře, slyšeli, viděli nebo četli, se nic nevyrovná tomu, když si hru zahrajete od začátku od konce. Je to totiž videohra, musíte si ji zahrát.”

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

The Last of Us Part II vychází 19. června exkluzivně pro PlayStation 4.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno