Dreams, tato nejnovější hra tvůrců Little Big Planet z Media Molecule, bude oficiálně vydáno v únoru, avšak zatím PS4 early access verze dává možnost hráčům plnit si své sny.

John Beech, hlavní hlavní designér v Media Molecule, zveřejnil na Twitteru obrázky dokonalé anglické snídaně,  kterou vytvořil prostřednictvím Dreams. Také odkazoval na webovou stránku delikátní tvorby pod uživatelským jménem THE_ARCH1TECT, kde ji použilo více než 1100 hráčů a obdržel přes 750 zdvižených palců.

Pokud jste ještě o Dreams neslyšeli, potom vězte, že se jedná o sadu robustních nástrojů pro tvorbu a sdílení nejrůznějších projektů od vývoje menších her, komponování hudby, malování a spousty dalšího. Již před oficiálním vydáním se titul ukázal ve stejném duchu jako jiné hry s otevřeným konceptem, jako je Minecraft , Garry’s Mod , nebo dokonce klamně složitý  Super Mario Maker 2, které těží z fantazie hráčů.

Přečti si  Platinu z Ratchet and Clank: Rift Apart můžete získat během jednoho průchodu hrou

Tato hra prošla v posledních několika letech různými beta fázemi do early access, až byl v prosincovém State of Play oznámen únorový termín vydání.

Až Dream vyjde oficiálně, bude velmi zajímavé sledovat jakých všech nápadů a výtvorů se dočkáme, ale již nyní vznikají projekty jako demo Silent Hills PT, Metal Metal Gear Solid a některé další.

Dreams vychází 14. února na PS4.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno