Mnoho z nás si asi už pohrávalo s myšlenkou, že by si při dlouhém čekání na letišti zapojilo svou konzoli do jedné z mnoha informačních obrazovek a ukrátilo si tak čekání na odlet.

NA mezinárodním letišti v Portlandu jeden majitel PS4 tak konečně učinil, aby si zahrál Apex Legends, minimálně do chvíle, než na něj přišel personál letiště.

Nuda na letišti? Zdá se, že tento hráč měl nejen hodně času a nudil se, ale také PS4 ve svém příručním zavazadle a také notnou dávku odvahy a drzosti, když zapojil svou konzoli na jeden z informačních monitorů.

Chtěl hrát až do konce: Když přišel bezpečnostní personál, hráč se velmi zdvořile zeptal, zda by mohl dohrát své aktuální kolo v Apex Legends, ale personál mu nevyhověl a hru musel okamžitě ukončit.

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

Mluvčí letiště pro KXL News uvedl, že cestující potřebují neustále vidět odletové a příletové informace na obrazovce. Incident se naštěstí obešel bez dalších nepříjemností a jen upozorňuje na to, co by hráči rozhodně neměli na letištích dělat.

Každopádně pro takové případy tu naštěstí máme Nintendo Switch s řadou zajímavých her.

16 KOMENTÁŘE

  1. Hochu přesně jak to říkají polovina lidí fortnite Epic Games by měli zakázat nebo zahackovat ať ty děcka ne chytnou nějaký AIDS z takove rakoviny 😀 KLIDNĚ ME TEĎ TU VŠICHNI HROŤTE ME JSTE U PICI

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno