Ať už si o Randym Pitchfordovi nebo o jeho studiu myslíme cokoliv, je jisté, že Gearbox Software hry dělat umí. Jejich nejočekávanějším titulem je bezesporu již třetí díl akční fps looter-shooter série Borderlands, kterou si naše redakce mohla vyzkoušet během konání letošního Gamescomu.

Během prezentace, kterou si pro nás studio Gearbox Software připravilo, jsme se nejenže dozvěděli spoustu zajímavých faktů o hlavních postavách, ale mohli jsme si i zahrát nový herní mód Proving Grounds. Jedná se o vcelku sofistikovaný mód, kdy musí hráč čelit vlnám nepřátel, čímž se posouvá arénami dál a dál. Během jeho přežívání je možné plnit různé challenge, jejichž úspěšné plnění se pozitivně podepisuje na vzácnosti lootu. Samozřejmě počítejte s tím, že každá následující aréna je o něco náročnější než ta předchozí a bude po vás vyžadovat i trochu jiný přístup nebo zbraně.

Přečti si  Nová IP studia The Coalition bude údajně menší experimentální hrou

Během hraní dema si ti rychlejší mohli vyzkoušet všechny 4 hratelné postavy, které byly k dispozici. K výběru byli FL4K the Beastmaster, Amara the Siren, Moze the Gunner a Zane the Operative. Hra běžela na PC a hrát jste ji mohli i pomocí Xbox One ovladačů. Po grafické stránce zůstává Borderlands 3 věrné svým předchůdcům a i v tomto díle je grafika na vrcholové úrovni. Dohromady jsme hraním Borderlands 3 strávili necelých 50 minut a na jeden z našich průchodů se můžete podívat níže ve videu, které nám studio Gearbox Software dovolilo nahrát.

Gameplay působí mnohem svižněji než u předchozích dílů a nemůže za to jen možnost skluzu, která v této herní sérii dosud chyběla. Společně s Proving Grounds byl oznámen ještě druhý herní režim. Circle of Slaughter, který jistě znalci série Borderlands znají, odhalil svou přítomnost v Borderlands 3 již během zahajovacího večera, kterým prováděl Geoff Keighley.

Přečti si  Epic Games údajně nabídl společnosti Sony 200 milionů dolarů za exkluzivity PlayStationu

Borderlands 3 vychází 13. září pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Google Stadia.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno