HyperX uvádí na trh bezdrátová herní sluchátka Cloud Stinger 2.

Bezdrátová sluchátka nabízejí charakteristický komfort a odolnost HyperX díky měkké paměťové pěně a prémiové kožence, obsahují prostorový zvuk DTS® Headphone:X® Spatial Audio pro vylepšenou prostorovost 3D zvuku a přesnost lokalizace a až 20hodinovou výdrž baterie pro hraní bez kabelů.

„Nová bezdrátová sluchátka Cloud Stinger 2 poskytují hráčům kvalitní design a pohodlí a úžasný zvukový zážitek DTS Headphone:X za dostupnou cenu bez rušení kabelem,“ řekla Bianca Walter, obchodní manažerka společnosti HyperX EMEA. „Bezdrátová herní náhlavní souprava Cloud Stinger 2 je vynikající volbou pro hráče, kteří touží po pohlcujícím herním zážitku a zároveň po svobodě a flexibilitě při hraní bez kabelů.“

Bezdrátová sluchátka Cloud Stinger 2 využívají velké 50 mm měniče, které poskytují čistší zvuk s virtuálním prostorovým zvukem DTS Headphone:X, a poskytují tak pohlcující zvukové prostředí 7.1. Sluchátka jsou také vybavena snadno přístupnými ovládacími prvky zvuku na náušníku a otočným flexibilním mikrofonem s potlačením šumu pro větší pohodlí, snížení šumu a čistší kvalitu hlasu. Mikrofon navíc disponuje funkcí automatického vypnutí při otočení do horní polohy.

Přečti si  Ponořte se do alternativní historie Viktoriánské Anglie s hrou Ada's Dream

Dostupnost

Herní headset HyperX Cloud Stinger 2 je nyní k dostání v síti partnerských prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 2 999 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno