Herní myš vážící pouhých 59 gramů s děrovanou hexagonální konstrukcí a spínači na 60 milionů kliknutí.

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology, Inc., dnes uvádí novou herní myš HyperX Pulsefire Haste. S váhou pouhých 59 gramů1 je Pulsefire Haste ultra-lehká myš, která využívá hexagonálních výřezů pro maximální snížení váhy. Díky tomu hráči mohou provádět s myší rychlejší pohyby a mají lépe větranou dlaň ruky. Puslefire Haste je navržená přesně pro hráče, kteří vyžadují ultra-lehkou myš na doplnění jejich herního stylu – s maximálním pohodlností a přesností.

Pulsefire Haste je vybavená spínači TTC Golden Micro Dustproof, které vydrží až 60 milionů kliknutí. Všech šest tlačítek je programovatelných a uživatelské nastavení je uloženo přímo v myší. K nastavení myši je zapotřebí program HyperX NGENUITY. Myš má přednastavené hodnoty DPI na 400, 800, 1600 a 3200 DPI. Pro snímání pohybu používá přesný senzor Pixart 3335 a umožňuje upravit DPI až do 16000.

Pulsefire Haste je na kluzné ploše vybavena virgin-grade PTFE skejty s minimálním třením, aby hráče nic nebrzdilo. USB kabel má speciální oplet z paracordu označovaný jako HyperFlex, který zmenšuje tření na podložce a snížuje zadrhávání. Ideálně tak doplňuje ultra-lehký design myši.

Přečti si  Do Sackboy: A Big Adventure míří nové odměny, výzvy a turnaje

„V HyperX se stále snažíme vyjít vstříc měnícímu se vkusu hráčů na všech úrovních a požadavek na kvalitní, ultra-lehkou myš navrženou pro maximální výkony jsme rádi vyslyšeli,” vysvětluje Bianca Walter, business manažerka HyperX pro oblast EMEA. „Herní myš Pulsefire Haste kombinuje vysoce kvalitní design HyperX a komfortní a ultra-lehké řešení, takže odezva v hrách bude rychlejší a přesnější. Navíc k myši přidáváme i gumové gripy, pro hráče, kteří vyžadují protiskluzovou úpravu v místech kontaktu s rukou. ”

V balení Pulsefire Haste tak hráči naleznou nalepovací gumové gripy pro lepší úchop. Ty mohou nalepit na obě strany a na obě hlavní tlačítka, aby dosáhli pevného a neklouzavého úchopu. HyperX dodává také náhradní kluzné skejty pro náruživé hráče, kteří myš používají častěji a více, a kde hrozí rychlejší opotřebení. Myš Pulsefire Haste je plně nastavitelná v programu HyperX NGENUITY. Hráči si v něm mohou upravit vlastní hodnoty DPI, RGB podsvícení, přiřazení tlačítek a nahrávání makra.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Dostupnost

Myš HyperX Pulsefire Haste je dostupná pouze přes HyperX Online obchod, který nově funguje i pro Českou republiku. Později bude dostupná i přes síť partnerských prodejců. Pro více informací o herní myši Pulsefire Haste prosíme navštivte oficiální stránku produktu.

Technické specifikace: 

Tvar: Symetrický
Senzor: Pixart PAW3335
Rozlišení: Až do 16000 DPI
Přednastavené DPI: 400 / 800 / 1600 / 3200 DPI
Rychlost: 450 ips
Akcelerace: 40G
Počet tlačítek: 6
Spínače na levém a pravém tlačítku: TTC Golden Micro Dustproof Switch
Životnost hlavních spínačů: 60 milionů kliknutí
Světelné efekty: LED RGB podsvícení
Paměť na profily: 1 profil
Polling rate: 1000 Hz
Typ kabelu: Paracord
Materiál skejtu: Virgin-grade PTFE
Délka kabelu: 1,8 m
Váha (bez kabelu): 59 g
Váha (s kabelem): 80 g
Rozměry: Délka: 124,2 mm
Výška: 38,2 mm
Šířka: 66,8 mm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno