Tim Willits z id Software říká, že obsah po vydání, včetně bezplatného a placeného DLC, přinese hráčům dostatek zábavy, aby každý mohl ve hře pokračovat i bez multiplayeru a kooperace.

Na rozdíl od prvního dílu bude Rage 2 čistě single-playerovou záležitostí a tak není divu, že řada fanoušků má z absence multiplayeru i kooperace strach. Mezi nejčastější otázky patří, jak chtějí vývojáři docílit toho, aby hráči u hry zůstali dostatečně dlouho, nebo jak docílit toho, že se po dohrání ke hře opět vrátí?

Ředitel id Software však slíbil, že Rage 2 bude mít opravdu dostatek obsahu ve formě jak placených, tak i free DLC, které mají zajistit, že se hráči ke hře budou vracet.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Zaměřili jsme se na to, co podle nás funguje nejlépe a to je čistě single-player. Máme připravenou řadu aktualizací, které přijdou na řadu po uvedení hry na trh. Ty vám přinesou nové zkušenosti a budete tak moci pokračovat v hraní. Máme připravený jak placený obsah, tak i obsah zdarma.”

Chceme se propojit s životem ve hře, abychom poskytli lepší podporu hře. Máme post-start tým, který bude mít za úkol sledovat co lidé ve hře rádi dělají, kam jedou a kde tráví nejvíce času, abychom mohli nabídnout nový obsah v závislosti na tom, co se hráčům líbí.

Tim uvedl, že existuje řada míst, která mohou být použita k vytvoření obsahu DLC po spuštění. Jakmile bude Rage 3 vydáno, tak hráči budou moci vidět tato nepřístupná místa kolem okrajů celé mapy.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Rage 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 14. května.

1 komentář

  1. Par dni zpet jsem koukal na novy gameplay. A kdyz jsem videl jizdni model tak moje očekávání hodně opadlo. Proc to nenechali jako v Mad Max, ne ze by to tam bylo všechno v pořádku, ale z toho videa už jde vidět jak to ovládání vozidel doprasily!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno