World of Tanks Blitz nasazuje těžký kalibr a představuje nového polského ambasadora – Jana Błachowicze, bývalého šampiona polotěžké váhy UFC. S více než 40 zápasy a několika tituly je tato legenda polského MMA připravena ovládnout zcela nové bitevní pole – tankové bojiště.
Jan Błachowicz je zkušený MMA zápasník, který se stále drží mezi elitou své divize. Bývalý mezinárodní šampion organizací KSW (Konfrontacja Sztuk Walki) a UFC je silou, se kterou je třeba počítat. Mimo oktagon je Jan vášnivý hráč a aktivní člen herní komunity.
„Jsem nadšený, že mohu spolupracovat s World of Tanks Blitz,“ říká Jan Błachowicz. „Dynamický tankový boj podle mě perfektně odráží můj styl boje – a stejně jako já, i tyto stroje umí pořádně udeřit.“
„Od první chvíle nám bylo jasné, že Jan je pro World of Tanks Blitz ideálním ambasadorem,“ říká Alina Filipiuk, Brand Manager hry. „Skutečný hráč s bojovným duchem a nezlomnou vůlí – přesně takového zástupce si všichni tankisté zaslouží.“
11 let rychlé tankové akce
World of Tanks Blitz slaví své 11. narozeniny. Během následujícího měsíce čeká hráče na mobilech, Nintendo Switch a PC řada odměn – od tanků, přes kamufláže až po další bonusy.
Hlavní oslava začíná hned:
- Každý, kdo se přihlásí do 6. července, získá speciální narozeninový kontejner.
– Čím starší účet máte, tím větší odměna vás čeká! - Od 20. června do 4. července probíhá Blitz Fest Event, kde lze získat zcela nový tank Tiger-Maus.
– Kdo splní jakoukoli cestu v rámci eventu, dostane zdarma tank Bisonte C45 (Tier VIII). - Od 26. června do 13. července si navíc každý může zajistit tank Turbo Collector s legendární kamufláží Firestorm.
A to není vše – ve hře vás čeká ještě více překvapení!
Více informací najdete na oficiálním webu: wotblitz.com


















