Včera Blizzard oficiálně potvrdil, že novým hrdinou Overwatch s číslem 27 je Brigitte Lindholm, která bude mít vlastnosti podpůrného tanku a která je také dcerou Torbjörna.

Zatímco většina fanoušků Overwatch byla odhalením charakteru potěšena a jsou nadšeni tím, že mají šanci hrát za novou postavu, jeden herní vývojář přišel na sociální sítě, aby vznesl otázky ohledně designu Brigitte.

Výsledek obrázku pro brigitte vs ash

Na Twitteru Stew Chisam, prezident společnosti Hi-Rez Studios, vývojář Paladins: Champions of the Realm , zdůraznil podobnosti mezi Brigitt a jejich postavou jménem Ash. Návrh Ash a Brigitte skutečně vypadá velmi podobně; obě ženy jsou oblečené v objemných, úhlových pancířích, která obsahuje stejné tvary a obě ženy mají obrovské zbraně.

Navíc obě hrdinky mají podobné schopnosti. V Paladins má Ash schopnosti, jako je např. Ramena, která může odrazit své soupeře, zatímco v Overwatch má Brigitte pohyb nazvaný Shield Bash, který má podobnou funkci.  Obě postavy mají schopnosti štítu a obě mají schopnosti, které zvyšují jejich pohyb.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Podobnosti jsou opravdu značné, ať už se jedná o náhodu, nebo ne.

Je třeba poznamenat, že když Chisam vzbudil zájem na Twitteru, vývojář to dělá zábavným způsobem a nepřichází s vážným obvinění z plagiátorství.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno