Jak jste si asi už z našich příspěvků mohli všimnout, tak podobně jako v loňském roce, se i letos chystá naše redakce na Gamescom 2019.

V letošním roce ovšem chystáme řadu změn. Ale pěkně popořadě.

Na Gamescomu se tento rok budeme nacházet od pondělí 19. srpna do středy 21. srpna. Hned v pondělí nás čeká Dell Alienware Launch Event, ze kterého budeme následně pokračovat na zahajovací event Geoffa Keighleyho, kde by měl Hideo Kojima představit zbrusu nový trailer k očekávané hře Death Stranding.

V úterý máme program více než nabitý, kdy hned z rána máme domluvenou schůzku u CD Projekt RED, kteří nám představí gameplay ze hry Cyberpunk 2077, který měli možnost vidět návštěvníci E3 2019. Následně si zahrajeme Borderlands 3, The Surge 2, Death Stranding, PS VR hru Iron Man, Mrkneme se na to, co vše chystá THQ Nordic, včetně Biomutant, podíváme se na Avengers od Square Enix, stavíme se u Nintenda a celý den uzavřeme na PlayStation Party.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Středa je potom ve znamení hardwarových novinek od HP, Dell Alienware, dvou dosud neoznámených titulů Segy, návštěvy 1C Company, kde se velmi těšíme na Devils Hunt a v neposlední řadě také přehlídku cosplayerů a merch store.

Vzhledem k tomu, že nás odebíráte především prostřednictvím sociálních sítí, rozhodli jsme se, že vám letos budeme přinášet bezprostřední dojmy a zajímavosti právě prostřednictvím sociálních sítí a to Facebooku, Instagramu, Youtube a Discordu, kde si s vámi o Gamescomu 2019 rádi i pochatujem. 

Pokud se na Gamescom 2019 těšíte podobně jako my, potom zůstaňte naladěni na našich kanálech, ať vám nic neuteče. 

Zde je malá ochutnávka toho, nač se můžete těšit:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno