Opět po roce tu máme největší popkulturní svátek, festival Comic-Con. Pražské O2 universum se fanouškům komiksů, fantasy a sci-fi otevře již tento pátek a program nás čeká vskutku bohatý. Svou účast navíc potvrdili další celebrity.

Nevídané množství herců, spisovatelů a komiksových tvůrců se sejdou v Praze i díky množství zajímavých přednášek, které si pro nás pořadatelé připravili.

Kevin Sorbo

„Snažíme se o to, aby byl každý z ročníků Comic-Conu pro návštěvníky jedinečným zážitkem. A letos jsme si vzhledem k půlkulatému výročí dali obzvlášť záležet. Bohatý program obsahuje víc než pět stovek pořadů. A přibyla na něj jména, která potěší spoustu fanoušků. Ať už třeba Kevin Sorbo, jehož proslavila role ve filmu Herkules a Amazonky a následně v seriálu Herkules, nebo Michael Ironside, významný herec s více než 270 filmovými a televizními rolemi, známý zejména jako herec zloduchů a antihrdinů. Fanoušci si ho mohou pamatovat třeba z Top Gunu, Total Recall, Terminator Salvation nebo z Hvězdné pěchoty,” slibuje za organizátory Pavel Renčín, marketingový ředitel společnosti Active Radio. (zdroj: tisková zpráva)

Fanouškovský program se bude letos konat ve 12 sálech, kdy každé bude mít vlastní zaměření. Novinkou je Treasure Hunt a gamingová zóna o rozloze 350 m2. Nebude chybět ani tradiční Cosplay soutěž.

Přečti si  EA Sports FC 25 představeno, vychází 27. září

Comic-Con Prague 2024 oficiálně začíná v pátek 5. dubna přesně v 15.00, a to s asistencí pražského primátora Bohuslava Svobody. . „Moc mě těší, když se lidé baví. Comic-Con je báječnou příležitostí, jak se odreagovat a přijít na jiné myšlenky pro všechny věkové kategorie. I já rád uteču do jiných světů a potkám se tam s vámi,“ láká na akci pražský primátor.

Poslední vstupenky na festival na páteční nebo nedělní den je možné ještě koupit na webu akce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno