Poslední titul od vývojářů věhlasného Genshin Impact vzbuzuje stále více pozornosti. Masivní gacha RPG zatím vyšlo pouze na PC a smartphony. S ohledem na kvalitu a zábavnost hry tak není divu, že se herní komunita ptá, kdy dorazí Star Rail na PlayStation.

Honkai Star Rail oficiálně vyšel 26. dubna. Ještě před jeho vydáním se do hry registrovalo více jak 10 milionů hráčů. Stejně jako Genshin Impact, tak i Star Rail nabízí crossplay kdy můžete používat stejný účet na všech vašich platformách. Ne jinak tomu bude ani na konzolích PlayStation 4 a 5, pro něž vývojáři vývoj potvrdili. Do nedávna se ale ani přibližně nevědělo, kdy se vydání na konzole od Sony dočkáme. Nyní máme jasnější představu.

A to díky klasickým leakům, kterým se v dnešní době nedaří vyhýbat téměř žádným studiím. Leaker Not_Teikoku tvrdí, že verze 1.1 pro konzole PlayStation dorazí 7. června. Ačkoliv nic není oficiálně potvrzeno, tak lze zmíněné leakera brát relativně vážně, a to díky jeho předchozím informacím, které se ukázaly jako pravdivé.

Potvrzení data vydání Honkai Star Rail je dost možná doslova za dveřmi. 24. května se totiž koná PlayStation Showcase a pravděpodobnost, že se fanoušci Trailblazera, March 7th či Natashy dočkají, je vskutku vysoká.

Honkai Star Rail je nyní k dispozici pro PC a smartphony s iOS a Androidem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno