Konečně se fanoušci Henryho z Kingdom Come Deliverance dočkali a Warhorse Studios představili pokračování Henryho příběhu. V epickém videu jsme viděli nejen přední vývojáře studia či Toma McKaye, ale i řadu novinek, které hru povyšují na zcela nový level. Jednou ze zásadních novinek je český dabing.

Český dabing nebyl v oznamovacím videu zmíněn a jeho existenci potvrdil český distributor Playman. Díky tomu také víme ,že KCD2 dorazí ještě letos, a to na PC a konzole Xbox Series a PlayStation 5.

Slavnostní premiéru odstartovali Luke Dale a Tom McKay se svým a představili hlavní novinky, na které se v novém díle můžeme těšit. Rozloha herní mapy bude dvakrát větší, než tomu bylo u prvního dílu a srdcem celé hry bude Kutná Hora. Navštívíme ale i hrad Trosky a další lokace v Českém ráji. Pokud jste doufali, že se příběh vrátí i do Skalice, tak vám musíme zklamat – stará mapa k dispozici nebude. Kutná hora je podle slov Daniela Vávry možná až moc velká, což je jistě tvrzení, se kterým se nadšení fanoušci nebudou ztotožňovat. Kromě měst nebude chybět ani nádherná příroda, po které bude radost se jen tak toulat a cestovat na zádech svého oře.

Přečti si  MudRunner VR vychází již příští týden!

Skutečnost, která určitě část komunity nadzvedla ze židlí, je přítomnost střelných zbraní. Ano, středověké zbraně se střelným prachem budou dost možná tzv. game-changer. Ve videu byla vidět i kuš, která taktéž v prvním díle nebyla. Obecně vypadal soubojový systém velmi slibně, akčně a originálně.

Všechno je větší, hezčí, sofistikovanější, ale masivního upgradu se dle D. Vávry dočká i příběhová kampaň. Délka cutscén ve hře narostla na úctyhodných 5 hodin. Těšit se tak máme na vybalancovaný a epický příběh plný zajímavých událostí a zvratů.

Hra, na které pracuje 250 lidí si zaslouží kvalitní soundtrack, a to ve Warhorse Studios moc dobře ví. Zde přichází na scénu fenomenální Jan Valta, jehož práce byla k slyšení i ve zmiňovaném videu, kde se svým sborem zahráli na živo ve chrámu sv. Barbory.

Přečti si  The Last of Us Season 2 od HBO by mělo mít premiéru v první polovině roku 2025

Na konec zazněla i informace, která na světlo světa utekla už o několik hodin dříve. Kingdom Come Deliverance 2 dorazí na PC a konzole ke konci letošního roku!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno