“Redakce časopisu „Kůň, přítel člověka“ nejen, že by ráda věnovala hlavnímu městu sochu koně”, ale také informuje o tom, že v Red Dead Dead Redemption 2 zůstanou tito nejlepší přátelé člověka po svém zastřelení trvale mrtví.

S informací o tzv. permadeath koní přišel technologický ředitel Rockstar Games Phil Hooker. Je to váš nejbližší důvěryhodný společník a budete téměř vždy spolu. Abychom upevnili vazbu hráče a koně museli jsme je udělat zranitelnými. To vede hráče k tomu že musí koně respektovat a považovat za živý organismus o který se musí starat, takže váš vztah bude tak mnohem více skutečný.”

Jak již bylo patrné z předchozí gameplay trailerů a ukázek, tak Rockstar klade právě na koně velký důraz a přikládá touto zvířeti opravdu velkou roli. Kůň tak nebude fungovat jen jako bezduchý dopravní prostředek, ale bude svému majiteli opravdovým společníkem.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

S přibývající důvěrou koně k hráči se bude zvíře lépe chovat a to jak při závodech, tak i v boji. Hráči budou muset zajistit bezpečnost a pohodu svých koní. V případě, že hráči o svého koně přijdou, budou si muset od začátku vychovat nového koně, takže je lépe tuto situaci nepřipustit. Již také víme, že studio věnovalo koním opravdu velkou péči a to až do takové míry, že koňská varlata budou reagovat na okolní teplotu.

Red Dead Redemption 2 vychází na PlayStation 4 a Xbox One 26. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno