Lady Gaga potvrdila předchozí zprávy, že se objeví ve filmu Joker: Folie A Deux, a na svůj oficiální Twitter zveřejnila krátké, ale sladké video, kde její silueta tančí s jinou siluetou Jokera Joaquina Phoenixe.

Předchozí zpráva naznačovala, že Joker: Folie A Deux bude muzikál , a naznačila možné zařazení Lady Gaga jako Harley Quinn. Zatímco video Gaga ve skutečnosti nepotvrzuje nic jiného než její účast ve filmu, píseň Cheek to Cheek doprovázející video rozhodně naznačuje, že předchozí zprávy jsou přesné. Pro ty, kteří to nevědí, píseň Cheek to Cheek je nejlépe známá pro své zařazení do muzikálu Swing Time a ve skutečnosti ji předělali Lady Gaga a Tony Bennett v roce 2014.

Přečti si  Marvel's Spider-Man: Miles Morales odhaluje PC specifikace pro 4K/60 FPS a ray-tracing

Ve videu je také malý detail, který prozrazuje roli Lady Gaga jako Harley Quinn. I když to není výslovně uvedeno, srdíčko na tváři siluety Gaga nemůže být ve skutečnosti odkazem na nikoho jiného. V současné době není známo, zda Gaga píše nějakou hudbu pro film, jako to udělala ve filmu Zrodila se hvězda, ale musíte uznat, že Warner Bros. by bylo hloupé, kdyby nevyužilo všech svých talentů, když je má k dispozici.

Pokud vás zajímá, co se stane s Margot Robbie ztvárňující Harley Quinn, je pravděpodobné, že Joker: Folie A Deux nebudou žádným způsobem propojeni s žádnými dalšími DC filmy. Jen proto, že Gaga je v tomto filmu Harley, neznamená, že by Robbie byla přeobsazena. Například Joaquin Phoenix hraje ve svém filmu Jokera, ale ve smazané scéně v The Batman hraje Jokera Barry Keoghan.

Přečti si  Star Wars Jedi: Survivor stále na dobré cestě k vydání v březnu 2023

Pokud jde o to, kdy uvidíme Lady Gaga jako Harley Quinn, datum vydání filmu bylo odhaleno včera a vypadá to, že nás čeká docela dlouhé čekání. 

Joker: Folie A Deux zamíří do kin 4. října 2024, přičemž produkce by měla začít letos v prosinci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno