Blížící se Summer Game Fest se rýsuje jako nabitá dvouhodinová akce, na které již byla potvrzena řada her od Metaphor: ReFantazio a Monster Hunter Wilds až po Slitterhead, Skate a další.

Nedávno se objevilo tvrzení, že společnost Sony oznámí také jednu first-party hru, přestože právě proběhla její vlastní akce v podobě nového State of Play, a nyní možná víme, o jaké oznámení půjde.

Minulý měsíc se objevilo tvrzení, že hra s tématikou LEGO založená na hře Horizon od společností Guerrilla a Sony je ve vývoji pod názvem LEGO Horizon Adventures. Nyní prominentní leaker billbil-kun ve zprávě na Dealabs tvrdí, že hra bude představena na Summer Game Festu.

Přečti si  Aktualizace systémového softwaru systému PS5 umožňuje pozvat hráče do Sessions pomocí URL odkazu

Podle úniku informací bude LEGO Horizon Adventures akční adventurou, kterou bude možné hrát sólo nebo v kooperaci. Zajímavé je, že vyjde současně i pro PS5 a PC, přičemž kooperace bude podporovat cross-play na obou platformách. Hra bude na PC údajně vyžadovat účet PSN, podobně jako jiné nedávno oznámené tituly pro PlayStation na této platformě, což bude také znamenat, že se nebude prodávat na Steamu ve více než 170 zemích.

Zpráva tvrdí, že předobjednávky hry LEGO Horizon Adventures budou spuštěny krátce po jejím oznámení na Summer Game Festu, přičemž k dispozici budou standardní a deluxe edice. Kdy přesně hra vyjde nebo za jakou cenu bude k dostání, není známo, ale to vše a ještě více se zřejmě dozvíme již brzy, takže zůstaňte naladěni na další aktualizace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno