Warner Bros. Interactive Entertainment oznamuje, že již brzy bude v prodeji oblíbená LEGO hra na motivy legendární filmové série – LEGO Jurassic World. V prodeji od 20. 9. 2019 na konzoli Nintendo Switch.

Hra LEGO Jurassic World, která byla původně uvedena do prodeje v roce 2015 pro konzole a PC, pokrývá více než 2 dekády epické franšízy Jurassic World od Universal Pictures a Amblin Entertainment. Hráči se mohou těšit na mnoho nezapomenutelných scén z filmů Jurassic Park, The Lost World: Jurassic Park, Jurassic Park III a Jurassic World, typický humor známý z LEGO her a na prozkoumávání ostrovů Isla Nublar a Isla Sorna.

Převezměte role slavných filmových postav, jako je například doktor Ian Malcolm, doktor Henry Wu, Claire Dearing nebo Owen Grady, a vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství skládající se z 20 příběhových úrovní s cílem získat co nejvíce vzácného jantaru obsahujícího dinosauří DNA. Následně použijte získané DNA a vytvořte si zcela originální dinosaura za využití nástroje Dino Customizer.

Hra LEGO Jurassic World pro Nintendo Switch obsahuje také 3 herní dodatky:

  • Jurassic World DLC Pack: 6 nových postav, 2 nová vozidla a více
  • Jurassic Park Trilogy Pack #1: 3 nové postavy a 1 nové vozidlo
Přečti si  DIRT 5 dnes dostává Cross-Platform Multiplayer jako free update

Jurassic Park Trilogy Pack #2: 3 nové postavy a 1 nové vozidlo

Hra LEGO Jurassic World vychází 20. 9. 2019 na Nintendo Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno