LEGO Star Wars: The Skywalker Saga má údajně 300 hratelných postav a více než 25 jedinečných míst, která mohou hráči během kampaně prozkoumat.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga má vyprávět příběh všech devíti filmů počínaje příběhem  The Phantom Menace a konče The Rise of Skywalker.a to ve svém klasickém LEGO podání.

Díky nové zprávě z oficiálního časopisu PlayStation Magazine bylo nyní odhaleno něco více o hře, včetně toho, kolik ikon Star Wars  bude ve hře hratelných. Podle publikace je ve hře LEGO Star Wars: The Skywalker Saga 800 postav, přičemž 300 hratelných.

Vzhledem k tomu, že hra bude zahrnovat každý  film Hvězdných válek, určitě to bude znamenat, že každý od Darth Vadera po Jar Jar Binkse bude během kampaně ovladatelný. Zdá se, že hráči budou moci využívat tyto hrdiny a padouchy v celé řadě různých prostředí, s  LEGO Star Wars: The Skywalker Saga otevřené světy údajně pokrývající ohromných 23 planet s 28 jedinečnými místy k prozkoumání. Vedoucí designér Dawn McDiarmidn prohlásil: „Pokud máte oblíbené místo hvězdných válek, je docela pravděpodobné, že ho můžete navštívit ve hře.“

Přečti si  Jakými čísly se pochlubil český herní průmysl?

S  hvězdnými válkami  s tak velkou sbírkou planet v různých iteracích určitě najdete neuvěřitelná prostředí k prozkoumání, ať už je to Naboo, Tatooine, Bespin nebo Crait. Každé místo bude nabízet vlastní sadu úkolů k dokončení, postavy k hledání a předměty k odhalení. Je zajímavé, že tým také potvrdil, že – podobně jako předchozí tituly LEGO Star Wars  – budou hráči moci hrát příběhy v pořadí, ve kterém sami budou chtít.

Kromě toho se zdá, že hra do série přinese spoustu nových funkcí, včetně upgradovacího systému. Celkově vzato hra nabídne velmi obrovský herní Star Wars zážitek naplněný až po okraj hratelnými postavami a obrovským vesmírem připraveným, k prozkoumání.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga  vychází v tomto roce pro PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One a Xbox Series X / S.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno