Tento očekávaný LEGO titul dorazí na sice až na jaře 2021, ale nyní Warner Bros. Games, TT Games, LEGO Group a Lucasfilm představili nový gameplay trailer k LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

Trailer ukazuje dobrodružství, která hráče vtáhnou do děje ságy se svobodnou možností ovládat stovky postav a vozidel, kteří jim umožní prozkoumat vlastní jedinečnou cestu napříč galaxií. Hráči si mohou vybrat v které z devíti epizod začnou. Ať už rovnou skočí Star Wars: The Rise of Skywalker, nebo zahájí cestu na prequelu Star Wars: The Phantom Menace.

Hráči se mohou těšit na spoustu oblíbených postav jako je Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 a ostatní, samozřejmě nesmí chybět ani charaktery z temné strany síly jako Darth Vader, The Emperor, Kylo Ren, Darth Maul, a mnoho dalších.

Přečti si  Z Warzone byly odstraněny pancéřované vozy kvůli další chybě s neviditelností

Nenechte si ujít nezapomenutelné ikonické souboje z filmů, přenesené do LEGO kostičkového světa. Zažijte zábavu na závodu kluzáků, navštivte známou planetu Tatooine a samozřejmě nesmíte vynechat ani vesmírné boje nad Hvězdou smrti i v širokém vesmíru.

Deluxe edice LEGO Star Wars: The Skywalker Saga bude obsahovat šest speciálních charakterů z dílů The MandalorianRogue One: A Star Wars StorySolo: A Star Wars StoryStar Wars: The Bad Batch a další. Fyzická verze bude obsahovat speciální minifigurku Luke Skywalker with Blue Milk.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga vyjde na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX na jaře 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno