Luk může být nejlepší zbraní v The Last of Us Part 2
Domů » Hry » Novinky » Luk může být nejlepší zbraní v The Last of Us Part 2

Luk může být nejlepší zbraní v The Last of Us Part 2

Herečka Ellie, Ashley Johnson, ve videu prozradila, že zlepšila své schopnosti střelby z luku pro The Last of Us Part 2.

V nadcházejícím PS4 trháku Naughty Dogs The Last of Us Part 2 bude luk hrát ještě větší roli než v prvním dílu a měl by se ukázat jako tichý, rychlý a účinný nástroj pro plížení i otevřený boj. Zdá se, že nejen ona sama Ellie, ale také její herečka Ashley Johnson si za ta léta vyladila své lukostřelecké dovednosti.

Johnson se nedávno objevila v poslední epizodě Retro Replay Let’s Play. Troy Baker, herec Joela, a Nolan North (známý jako Nathan Drake) v současné době hrají na svém kanálu YouTube původní The Last of Us (Poslední z nás) a každý týden zvou nové hosty, aby jim poskytli vzrušující základní informace o původu hry, příběhu a dalších podrobnostech.

Přečtěte si  Hlavní producent a spoluzakladatel Respawn Entertainment odchází ze studia

Co odhaluje herečka Ellie?

Zatímco tři z nich třesou šipkami na nic netušícího nepřítele v kůži Ellie v kapitole Lakeside Resort, Johnson odhaluje, že sama pracovala na svých lukostřeleckých dovednostech pro nadcházející Sequel.

“Chtěla jsem zlepšit své lukostřelecké dovednosti … ale nevím, jestli to můžu říct … Jen jsem se chtěla zlepšit pro druhou část.”

U již vydaných trailerů je zřejmě, že se vývojáři na lukostřelbu zaměřili a ve srovnání s první částí mnohem plynuleji. To jsme mohli vidět zejména v gameplay ukázce z E3 2018, kde Ellie luk využívá jak k tiché likvidaci nepřátel, tak i při mlácení z blízka. Ukázka také odhaluje, že ovládání luku a šípů se nyní zdá být mnohem rychlejší a přímější a nyní může trochu připomínat hry Tomb Raider od Crystal Dynamics. Navíc nyní budeme moci také šípy vyrábět, což znamená, že nám s menší pravděpodobností dojde munice. A existovat budou i různé druhy šípů, E3 trailer ukazuje jak Ellie zasáhne nepřítele výbušným šípem.

Přečtěte si  Nabídka PS Plus her na březen 2020

The Last of Us Part 2 vychází 29. května exkluzivně na PlayStation 4.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
NZXT představuje PC skříň H1 Mini-ITX a NZXT BLD H1 Pre-Build, nepřipomíná vám to něco?

Společnost NZXT představila PC case H1 Mini-ITX, který zahrnuje PSU...