Hráči si nyní mohou užít Noir Mode, vizuální atmosférický filtr, který je inspirovaný filmovým žánrem Noir, stejně jako nové možnosti HUD a další.

Společnost 2K Hangar 13 dnes vydali první aktualizaci po spuštění hry Mafia: Definitive Edition, která přidává nové funkce zdarma pro všechny hráče.

Mezi tyto nové funkce patří Noir Mode – vizuální podobu, která vykresluje hraní jako filmový zážitek s vintage černobílým vzhledem a přidaným šumem, jenž podtrhují dobu prohibice ve které se děj odehrává.

Dnešní aktualizace zahrnuje také nové možnosti heads-up display (HUD) prostředí, které umožňuje hráčům zapínat a vypínat značku hlavního úkolu, zapínání a vypínání značky nepřátel na minimapě ve všech obtížnostech, povolení nebo zakázání funkce navigace a podrobné pokyny GPS na minimapě,  a taky možnost nastavení HUD na minimalistický režim to znamená vypnutí prvků HUD jako je minimapa, rychloměr a navigační texty.

Přečti si  Nejnovější aktualizace pro Xbox Series X | S dělá rychlé obnovení ještě rychlejším

Mafia: Definitive Edition je od základu vytvořený remake původní Mafie, jehož prodej byl zahájen 25. září a nad kritikou má převahu chvála a podpora fanoušků. Remake obsahuje rozšířený obsah, bohatý o nové dialogy, rozšíření příběhů v pozadí a cutscény. Hráči také naleznou nové herní sekvence, nejlepší grafiku ve své třídě, znovu nahraný orchestrální soundtrack, a mnoho dalších vylepšeních. Vše co si hráči pamatují, jen mnohem víc!

Nyní si hráči mohou poprvé užit všechny tři hry na konzolích dnešní generace, v jedné definitivní edici organizovaného zločinu Mafia: Trilogy na PC, PS4 a Xbox One.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno