Nikdo není dokonalý. To platí i pro malajsijské PlayStation Store, které nešťastnou náhodou nabízelo Mafia II: Definitive Edition zcela zdarma, a to po dobu několika hodin.

V informačním šumu, který ohledně série Mafia včera panoval tato informace úspěšně zapadala mezi velké množství jiných zpráv a náprava problému tak přišla vcelku pozdě. Hráčům, kteří si účet vázaný na danou lokalitu stihli založit a hru přidat do knihovny, hra s největší pravděpodobností zůstane.

V ostatních regionech je cena Mafia II: Definitive Edition stanovena na $29.99. Jako první s informací přišel uživatel Twitteru @Wario64, který přihodil i krátký návod na to, jak hru stáhnout. 

  • Mafia: Definitive Edition – remake původní hry z roku 2002. Kompletní předělávka obohacená o nové dialogy, cutscény a další možnosti. Bude obsahovat i český dabing a titulky.
  • Mafia II: Definitive Edition – remaster původní hry z roku 2010. Hra s vylepšenou grafickou stránkou obohacená a všechna DLC. Obsahuje i českou lokalizaci ve formě titulků a českého dabingu.
  • Mafia III: Definitive Edition – edice obsahující všechen dodatečný obsah vydaný po launchi hry v roce  2016. Hra se nedočkala větších zásadních změn.
  • V každé hře budete mít možnost si odemknout různé předměty pro ostatní díly. Dodatečný obsah získáte i za předobjednávku Mafia: Definitive Edition ři za koupi Mafia Trilogy.
Přečti si  Nový trailer k Life is Strange: True Colors představuje Rangera parku Ryana

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno