Marvel’s Avengers vyjde 15. května 2020 pro PS4, Xbox One a  Google Stadia, přičemž o něco později se hra dostane také na PS5.

Tuto informaci sdělili vývojáři z Crystal Dynamics Youtube kanálu HiopHop Gamer. Očekává se, že Ms. Marvel, Thor, Iron Man a další obdrží nějaká zajímavá vylepšení v na Next Gen konzoli společnosti Sony.

Vývojářský tým nechtěl prozradit, jak by tato vylepšení měla přesně vypadat, bylo pouze naznačeno, že vylepšení by měla ovlivnit hlavně hru. Je tu také otázka, zda bude PS5 verze vyvíjena samostatně, nebo zda se bude možné hrát hru díky tolik diskutované zpětné kompatibilitě.  Je zřejmé, že na tyto informace musíme ještě nějakou dobu počkat.

Přečti si  Trailer k Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids naznačuje potíže v Irsku

S ohledem na vydání hry v květnu 2020 se však nezdá být zcela nepravděpodobné, že by Marvel’s Avengers nemohly být do konce roku 2020 mezi launch tituly pro PS5.

Objeví se Avenger také pro Xbox Scarlett? I když následující konzole od Microsoftu nebyla předmětem debaty, Marvel’s Avengers jsou multiplatformním titulem a můžeme tak předpokládat, že pokud se hra objeví na PS5, tak zcela jistě tomu tak bude i v případě Xbox Scarlett.

Vydání na Next Gen konzole dává dokonalý smysl, zejména potom s ohledem na prohlášení studia Crystal Dynamics, které uvedlo, že příběh hry bude vyprávěn v průběhu několika let.

Marvel’s Avengers vychází na PC, PS4, Xbox One a Google Stadia 15. května 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno