Fallout 76 získal další masivní patch, který zabírá kolem 50 GB na konzolích a 15GB na PC, update přišel do hry s příslibem opravy řady chyb a vylepšením hry, ale je tomu opravu tak?

Není pochyb o tom, že velikost aktualizace Fallout 76 na konzolích Xbox One a PS4 je obrovská a nahrazuje téměř všechny soubory hry. Aktualizace tak nahrazuje téměř všechna data a zahrnuje textury zvuky a další. 

Bethesda také uvedla, že tato aktualizace bude snad jedinou v takovémto rozměru a že všechny následující aktualizace by měli být mnohem menší.

Oblast horní části světa, je oblastí, která která před opravou byla v opravdu špatném stavu a kupříkladu framerate zde padal až k 10 snímkům za sekundu. Nyní po aktualizaci funguje tato oblast na konzoli Xbox One X velmi hladce a fps se zdají být mnohem stabilnější než předtím.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Důvodem této změny mohou být také síťové podmínky hry, denní nebo noční prvky a neustále se měnící místní události, které mohou způsobit, že hra bude fungovat lépe nebo hůře

Ballpark Fallout 76  ovšem funguje stále stejně špatně jako předtím a Stuttering je stále přítomen, přestože je jedním z oprav pro Fallout 76 zmíněných v aktualizacích. Celkově se mapa Fallout 76 stále pomalu načítá a některé předměty i kameny postupně do hry doskakují a jejich plné vykreslení trvá nejméně 5 sekund.

Stručně řečeno, Bethesda stále ještě hodně pracuje na zlepšení výkonnosti Fallout 76, a to zejména na Xbox One a PS4.

Bethesda musí udělat hodně práce. Fallout 76 má sotva pár pozitivních recenzí a dokonce i hráči nechtějí na hru na Twitchi sledovat.

Fallout 76 je nyní dostupný na PC, PS4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno