Pokud máte v kalendářích označeno datum 15. února, pak jistě proto, že se zajímáte o jednu z následujících her: Metro Exodus, Far Cry New Dawn, Jump Force a Crackdown 3, které se v tento den utkají v přímém souboji o hráčskou přízeň.

Avšak jak se zdá, tak Metro Exodus může z tohoto souboje vyjít vítězně, protože Huw Beynon, vedoucí globálního managementu Deep Silver má ve hru velkou důvěru a dodává: “Jsme přesvědčeni, že Metro má publikum, které se na to dlouho těší.

Na otázku co bude Deep Silver proti tvrdé konkurenci jako Far Cry a Crackdown 3 dělat, řekl: “Počkejte a uvidíme“.

Metro Exodus by nakonec mohlo být vydáno ještě o něco dříve, než se očekává, čemuž napovídá i jeden z jeho dřívějších výroků: “Jsme velmi spokojeni s tím, kde je hra z hlediska kvality, takže chceme, aby se již vydala”.

Hra již dvakrát posunula termín vydání, od čtvrtého čtvrtletí roku 2018 na 22. února 2019 a nakonec se posunula ještě o týden dopředu na 15. února. Dle jeho prohlášení nemusí být 15. únor posledním termínem a hra by mohla být vydána ještě dříve.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

Huw Beynon také uvedl, že ačkoli je Far Cry New Dawn a Metro Exodus ve stejném žánru, tedy odehrávají se v post-apokalyptickém světě, tak se obě hry od sebe diametrálně liší. Metro Exodus nabízí “bohatý a věrohodný svět s hlubokým vyprávěním příběhů“. Jinými slovy, pan Beynon věří, že hra má úžasný příběh, který by se mohl stát příštím fanouškovským kultem.

Z posledního traileru již také víme, že hra nabídne přizpůsobitelné zbraně, které nabídnou řadu variant. S nadsázkou by se dalo říci, že hra bude mít systém přizpůsobení podobný RPG hrám.

Metro Exodus vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. února.

 

12 KOMENTÁŘE

  1. Ono to je spíše o tom že far cry new dawn je přímé pokračování 5 takže i když chci metro a těším se tak ale jako první pojedu far cry 5 mě moc bavila a chci pokračovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno