Red Dead Redemption 2 je bezesporu jednou z nejočekávanějších her tohoto roku, ale fanoušci stále čekají na oznámení termínu vydání. 

Zatím se tak řad fanoušků spoléhá na neoficiální oznámení, která přicházejí od různých obchodníků. Nejnovějším tipem pocházejícím z Mexického Amazonu je termín 12. července 2018. Ovšem toto datum poukazuje na čtvrtek, přičemž v Severní Americe hry vycházejí s pravidelností v úterý. Navíc i předchozí díl byl vydán v úterý a tak je velmi nepravděpodobné, že by tomu tentokrát bylo jinak.

Nehledě na to, že samotný Rockstar po odkladu uvedl, že hra vyjde na jaře 2018. Jaro začíná 20. března a končí 21. června, což znamená, že 12. červenec je již v letním termínu. Mexický Amazon však může vědět o dalším zpoždění, které dosud nebylo zveřejněno, ale to se také zdá být nepravděpodobné.

Přečti si  Screenshoty z buildu hry Starfield z roku 2018 se objevily na internetu

Stále se tak jako nejpravděpodobnější jeví první zveřejněný termín prodejcem Coolshop, který poukazuje na 8. června 2018. I tak je nadále všechny tyto informace brát s rezervou, neboť nepochází z oficiálního zdroje Rockstaru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno