Jak PS5, tak i XSX/S přišly na trh s řadou inovací a nových funkcí, ale PlayStation přinesl skutečný gamechanger v podobě nového DualSense ovladače. A jak se zdá, tak by Microsoft mohl v budoucnu nabídnout podobné funkce.

DualSense je vybaven špičkovou haptickou zpětnou vazbou a adaptivními spouštěči a je pravděpodobně prvním gamepadem, který za nějakou dobu skutečně vylepšuje zážitek ze hry. Ovladač Xbox Series X / S od společnosti Microsoft je také solidní, ale nic moc nového nepřináší.

Jak se zdá, tak Microsoft po některých jeho funkcích mlsně pokukuje, protože nedávno zaslal průzkum novým majitelům her Xbox Series X a S a požádala je, aby ohodnotili své zkušenosti a uvedli, o co by v budoucnu měli zájem. Zajímavé je, že jedna otázka se konkrétně ptá, zda si uživatel „uvědomuje funkce novách ovladačů PlayStation“ a které z těchto funkcí by rád viděl u budoucích ovladačů Xboxu.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Zatímco základní ovladač Xbox Series X / S je nyní pevně dán, Microsoft téměř jistě pracuje na třetí verzi svého Xbox Elite Gamepadu, do kterého by mohla být přidána vylepšená haptika i adaptivní spouště.

A jak se na toto dívají skuteční fanoušci Xboxu, měli byste i o tyto funkce zájem, nebo vám připadají jako zbytečnost? Dejte nám vědět v komentáři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno