Byl vydán nový Minimap mód pro Cyberpunk 2077, který přináší velmi žádané funkce.

Od vydání hry minulý měsíc je mnoho hráčů doslova frustrováno výchozí minimapou v Cyberpunku 2077, zejména při rychlejší jízdě v některém z dopravních prostředků. Minimapa se nepřizpůsobuje v závislosti na rychlosti jízdy městem a tak je navigace velmi nepřehledná a hráči velmi často přejíždějí důležité odbočky a dálniční sjezdy.

Naštěstí moddeři ‘WillyJL’ a ‘DemonRed’ nyní vydali mód, který by měl v tomto ohledu nabídnout významná vylepšení. Kromě zavedení různých možností zvětšení, včetně nízkého, normálního, vysokého a ultra, umožňuje nová modifikace minimapy uživatelům přepnout do režimu pouhého kompasu. Mód také nabízí další možnosti pro velikost mapy, průhlednost a odstranění okraje minimapy.

Přečti si  STALKER 2 bude „velmi dlouhou hrou“ nabízející obsah na „stovky hodin“

Chcete-li nainstalovat a používat tento skvělý nový mod pro Cyberpunk 2077, postupujte podle pokynů zde, které jsou velmi jednoduché. Samotný mod a volitelné soubory lze stáhnout zde.  

V  případě, že vás zajímají další módy pro nejnovější titul CDPR, nezapomeňte se také podívat na fotomod, který umožní pohled z třetí osoby. K dispozici je také vylepšený režim sledování paprsku, který zlepšuje výkon hry při používání ray-tracingu. Fanoušci modů budou také nadšeni, když se dozvědí, že známý modder ‘Halk Hogan’, známý svou neuvěřitelnou prací na svém projektu The Witcher 3 HD Reworked Project, uvažuje o vydání podobného mod packu pro Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 je nyní celosvětově k dispozici na PC, Xbox One a PS4, přičemž update pro PS5 a XSX/S dorazí na začátku tohoto roku.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno