Po delší době tu máme konečně novou epizodu Life is Strange 2 s pořadovým číslem 3. První dvě se bohužel nedočkali zrovna pozitivních ohlasů a tak očekávání od té třetí byla značně pokleslá.

Recenzovaná verze: PS4

Bratři Diazovi, hlavní postavy, provázející nás od samotného počátku byly až do teď takřka jediné charaktery, které se nám nějakým způsobem dokázali zarýt do hlavy. Ano, mohli bychom říct, že například štěně “Shroom” bylo tak sladké, že se z toho cukru ani nedala pít káva, ale to není zrovna to, co bychom ve hrách vyhledávali. S novou epizodou ovšem přichází nové osobnosti, se kterými budete trávit většinu času a všechny vám nějakým způsobem přilnou k srdci, ať už kladně, či záporně. Finna a Cass jsme potkali na konci druhé epizody, což jenom podtrhuje jejich charakter a o to víc se budete chtít vžít do jejich role psanců mimo industriální svět.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Wastelands, jak již název napovídá, není jen tak ledajakou oblastí. Po ukrytí před civilizací se dostáváme k práci na marihuanovém poli, kde se ne zrovna vše daří tak, jak by si naši hrdinové představovali a ačkoliv se konečně dokážete ve třetí epizodě vžít do role vyvrhelů společnosti, tak mi chybí takový ten správný pocit toho, že hrajete Life is Strange. Schopnosti mladého Daniela takřka nevyužijete i když bylo spousta příležitostí na to je ukázat. Možnosti kde se můžete pohybovat s Seanem je skutečně pomálu a čím déle trvá vydání epizod, tím více mám pocit, že hra po grafické stránce těžce zaostává. Alespoň, že hudba, která Vás doprovází celou epizodou je naprosto fenomenální a hlavně díky ní, těch pár hodin epizodě věnujete. Pokud takto budou pokračovat i následující epizody, tak se bojím, že kompletní hodnocení nedopadne zrovna nejlépe.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Vývojáři: DONTNOD Entertainment

Vydavatel: Square Enix

Datum vydání:  9. 5. 2019

Cena digitální kopie: 39.95 € (7.99 € za epizodu)

Velikost hry: 40 GB

Platformy: PS4, PC (recenze), Xbox One, Linux, Mac OS

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno