Po úniku, kdy se na internetu objevila design obálky nadcházejícího ročníku MLB The Show, dnes studio San Diego oficiálně oznámilo termín vydání a platformy, na které hra vyjde.

Jak jsme psali již v roce 2019, tak se bude jednat o první titul v sérii, který nebude vydám exkluzivně pro systém PlayStation, ale dorazí také na konkurenční konzole společnosti Microsoft. Podívejte se na níže uvedený trailer s představením Fernanda Tatise mladšího jako hvězdy nejnovějšího přebalu hry.

Studio San Diego neoznámilo jen fakt, že hra vyjde na PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S, ale fanoušky baseballu navíc informovalo, že si budou moci poměřit své síly napříč platformami. Stojí za zmínku, že Standard Edition pro Xbox One a PS4 bude stát 59,99 $, zatímco verze pro PS5 a Xbox Series X / S se budou prodávat za 69,99 $.

Přečti si  Nové srovnávací video hry Spider-Man: Miles Morales zdůrazňuje realistická vylepšení deformace svalů

MLB The Show 21 vychází 20. dubna a nyní je možné si ho předobjednat, což hráčům přináší bonus v podobě 1 balíčku Gold Choice Pack. Podrobnosti o sběratelských edicích, jako je Digital Deluxe Edition, budou zveřejněny 3. února. Můžete tak očekávat aktualizaci tohoto příspěvku.

MLB The Show vychází 20. dubna na PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno