Monster Hunter World dostane novou aktualizaci na PS4 a Xbox One, navíc k odhaluje aktualizovaný plán questů s datem  Aloy – Horizon Zero Dawn questu.

Dnes Capcom vydal novou aktualizaci pro veleúspěšnou akční RPG  hru Monster Hunter World, která již zaznamenala přes 6 miliónu dodaných kopií.

Aktualizace nese označení: 1.05 na PS4 a 1.0.0.10 na Xbox One a obsahuje několik změn. Velikost updatu je poměrně malá, a zabírá na PS4 pouze 82 megabajtů.

Update by měl řešit řadu problémů s připojováním do jednotlivých online session a to včetně vyhledávání přátel pomocí Session ID.

  • Byly provedeny také obecné změny na munici bowgun. Došlo ke zvýšení síly u normální munice (1, 2, 3), Pierce munice (1, 2, 3) a všechny elementární munice (kromě Dragon munice).
  • Opraven problém, s úkolem “Flying Sparks: Tobi-Kadachi”
  • Opravena vzácná chyba, která by způsobila, že hráči ztráceli kontrolu nad postavami při dokončení questu
  • Snížení maximálního počtu Slashberries které můžete mít u sebe z 60 na 30
  • Opraven problém, který se vyskytl při výběru položek s volbou “Prodávat položky”
Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

Update také řeší několik dalších menších problémů.

Kromě aktualizace získáme také nový podrobný plán událostí a výzev, který bude aktualizován do 1. března. Na všechny eventy se můžete podívat níže v přiloženém plánu.

Přiložená tisková zpráva obsahovala také datum vydání druhé části questu k Horizon Zero Dawn, kdy budou hráči moci sesbírat materiály na armor a luk od Aloy. Quest bude k dispozici od 28. února do 16. března a to výhradně pro PS4 verzi hry.

Níže v galerii se můžete podívat na několik snímků z nadcházejících eventů.

Monster Hunter: World je dostupný na PS4 a Xbxo One. PC verze vyjde na podzim tento rok.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno