Pokud patříte mezi hráče, kterým ne zcela vyhovují originální ovladače PlayStationu a netrpělivě vyhlížíte, kdy se pro PS5 objeví nějaký vymazlený ovladač třetí strany, tak pro vás máme nyní dobrou zprávu, protože NACON oznámil Revolution 5 Pro.

Revolution 5 Pro je nejnovější oficiálně licencovaný ovladač PlayStation od týmu Nacon. Společnost představila ovladač v působivém traileru, na který se můžete podívat níže. 

 

Tento nový model řady Revolution je vyvrcholením let vývoje a vášně společnosti NACON pro hraní. Chtěli jsme vytvořit nejlepší možný ovladač, ovladač, který dá hráčům navrch. Revolution 5 Pro kombinuje to nejlepší z našich odborných znalostí, technologických inovací a ergonomie,“ řekl Yannick Allaert, vedoucí divize příslušenství ve společnosti NACON. „Chtěl bych poděkovat Sony Interactive Entertainment, našemu dlouholetému partnerovi, který nám umožnil vyvinout tento produkt tím nejlepším možným způsobem.

Přečti si  ový dynamický systém řízení F1 24 „Představuje významný posun v závodním zážitku,“ říká režisér

Co je tedy nového u tohoto ovladače? Podle Naconu mezi nové funkce patří technologie Hall Effect, která umožňuje větší přesnost u joysticků a spouště, stejně jako velmi dlouhou životnost. Celý ovladač byl také navržen s ohledem na odpovědnost vůči životnímu prostředí. Schopnost opravit a vyměnit klíčové komponenty byla nezbytným předpokladem během počáteční fáze vývoje. Ovladač je navíc kompatibilní s PS4, PS5 a PC a lze jej používat kabelově nebo bezdrátově. Je plně přizpůsobitelný a lze jej připojit k Bluetooth i kabelovým sluchátkům přes 3,5 mm jack.

Ovladač bude dostupný v prosinci 2023 za 199,99 USD (cenu v ZCK zatím neznáme). Pokud vás zajímá úplný technický rozpis, klikněte na tento odkaz na oficiální stránku Naconu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno