Společnost NACON, široce oblíbený hráč v odvětví náhlavních souprav, představila své nové náhlavní soupravy RIG 900 MAX HX, které se vyznačují špičkovými specifikacemi a schopnostmi.

Pro ty neznalé, NACON je mateřskou společností slavné audio společnosti RIG, která se specializuje na headsety pro každou herní platformu. V minulosti představili několik konkurenčních produktů, jako je RIG 800 PRO, ale společnost jde ještě o krok dále a dává spotřebitelům možnost mít všechny špičkové funkce v audiofilském průmyslu integrované do jediného balíčku.

Zdroj: Nacon

Počínaje výrazným doplňkem se RIG 900 MAX HX stane první herní náhlavní soupravou v oboru, která podporuje „personalizovaný“ zážitek z Dolby Atmos. Aplikace Dolby Personalization skenuje tvar uší, hlavy a ramen uživatele a vytváří tak akustickou mapu šitou přímo na míru této osobě. Slíbeným výsledkem je bohatá 3D zvuková scéna, která poskytuje hloubku a rozměr a umožňuje hráči přesně určit, odkud zvuky přicházejí.

Přečti si  Ubisoft potvrzuje, že se zúčastní Gamescomu

Když přejdeme k technickým parametrům, tak sluchátka nabízejí bezdrátové připojení RIG 900 MAX HX s nízkou latencí 2,4 GHz spolu s připojením Bluetooth 5.1 vám dává možnost „dvoukanálové“ komunikace, jak chcete. Společnost inzeruje až 50 až 60 hodin výdrže baterie s bleskově rychlým bezdrátovým připojením, což je působivé vzhledem k funkcím, které získáváte.

Aspekt pohodlí je, že jakákoli náhlavní souprava je stejně důležitá jako její zvukový výstup a RIG 900 MAX HX v tomto ohledu nepřináší žádné kompromisy. Headsety vážící 295 gramů jsou vybaveny prodyšnými náušníky „SNAP-FIT“, které umožňují bezproblémový herní zážitek bez nutnosti utírat si pot.

Headset podporuje aplikaci 900 MAX Navigator dostupnou pro iOS/Android, která spotřebitelům umožňuje přednastavit možnosti ekvalizéru, upravit citlivost mikrofonu a dokonce provést diagnostiku headsetu v případě poruchy. Tato aplikace má být k dispozici v polovině září.

Přečti si  Trailer na hru Elden Ring: Shadow of the Erdtree láká na neviditelnou válku a Messmerovu sílu
Zdroj: Nacon

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno