The Last Of Us part 1 a 2 asi netřeba příliš představovat. Jedná se o objektivně jedny z nejlepších her posledního desetiletí. Dnes, tj. 2.2. vyšel vývojářský deník k druhému dílu, kde se ředitel studia Naughty Dog Neil Druckmann vyjádřil nejen k vývoji hry jako takové, ale také k její budoucnosti.

Spekulace o tom, že se chystá další hra ze světa The Last of Us kolují internetem již pár týdnů. Jak bylo dnes potvrzeno, jsou pravdivé. „Přemýšlel jsem, existuje koncept k další hře? V minulosti bylo mou odpovědí ‚ne‘.“ vyjádřil se Druckmann v Grounded II: Making The Last of Us Part II „V tomto ohledu došlo nedávno ke změně. Prozatím neexistuje příběh, pouze koncept. Je stejně vzrušující jako ten k prvnímu i druhému dílu a ač funguje na samostatné bázi, příběhy všech 3 her budou propojeny. Takže si myslím, že The Last of Us bude mít ještě jednu kapitolu.“

Přečti si  Navzdory výrazným vylepšením se předprodeje Z Flip 6 a Z Fold 6 na domácím trhu propadly o 110 000 kusů ve srovnání s předchůdci

Druckmann v dokumentu zároveň zmiňuje potencionální příběh z pohledu Joelova bratra Tommyho. Zdá se však, že by se jednalo spíše o DLC. Druckmann totiž popřel, že by byl Tommy protagonista třetího dílu herní série.

Celý dokument můžete shlédnout na youtube a pokud vlastníte remaster hry The Last of Us part 2, naleznete jej po dnešní aktualizaci v menu sekci „making of“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno